We have upgraded our system to latest version of MyBB. We are very sorry for the downtime ! Read More.
Advertise Here | Remove Ads

Site-uri ptc
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Thread Closed 

Site-uri ptc
1
Daca aveti site-uri din care putem sa castigam bani, lasa-ti aici replay cu site-ul si o sa vorbim despre el Smile

2
Te intereseaza doar PTC-urile? Smile Eu in acest moment castig bani din 2 afaceri. Din una mai mult, din alta mai putin, dar nici una nu e PTC Smile)

3
(09-21-2016, 01:50 PM)Cryb3by Wrote: Te intereseaza doar PTC-urile? Smile Eu in acest moment castig bani din 2 afaceri. Din una mai mult, din alta mai putin, dar nici una nu e PTC Smile)

Despre ce afacere este vorba? Poți sa ne spui mai multe? Mă axam pe ptc deoarece sunt stabile și dacă lucrezi cu mai multe faci niște bani

4
E posibil sa mai fi auzit de ea, dar pentru mine functioneaza foarte bine: Recyclix.

5
(09-21-2016, 07:23 PM)Cryb3by Wrote: E posibil sa mai fi auzit de ea, dar pentru mine functioneaza foarte bine: Recyclix.

Tocmai ce am răspuns acolo... nu am înțeles acest program niciodată, trebuie sa investești 20$, cea ce da dovada ca poate devenii scam în orice timp.

6
Nu prea am incredere in aces gen de PTC-uri .. Majoritatea sun scam-uri .. Nu se merita

7
Sunt foarte multe site-uri care platesc, dar trebuie sa investesti pentru a obtine ceva bani din chestia asta, pentru a nu astepta 1 an ca sa obtii 10$ pe care sa-i investesi in refferals.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Advertise Here | Remove Ads