We have upgraded our system to latest version of MyBB. We are very sorry for the downtime ! Read More.
Advertise Here | Remove Ads

Esti din Romania? Intra pe topicul asta !
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Thread Closed 

Esti din Romania? Intra pe topicul asta !
31
(09-21-2016, 12:37 PM)Cryb3by Wrote: Super. Multumesc ! Am reusit sa gasesc sectiunea speciala. Voi sunteti interesati? Smile

Da suntem interesați, despre ce e vorba? Ne poți da mai multe detalii despre acest lucru? Mulțumim pentru sugestii Smile

32
Acum trebuie sa-ti raspund pe toate topicurile Smile))) Recyclix este un site despre care lumea, care nu are curaj sa investeasca, il numeste scam. Insa pentru mine s-a dovedit a fi o afacere cat se poate de reala si plateste fix cat promite, adica 14% la fiecare 5 saptamani (6% primele 3 sapt, 8% urmatoarele 2). Eu, pentru ca am vrut un venit serios, am investit serios.

33
(09-21-2016, 07:25 PM)Cryb3by Wrote: Acum trebuie sa-ti raspund pe toate topicurile [Image: 64 (21).png]))) Recyclix este un site despre care lumea, care nu are curaj sa investeasca, il numeste scam. Insa pentru mine s-a dovedit a fi o afacere cat se poate de reala si plateste fix cat promite, adica 14% la fiecare 5 saptamani (6% primele 3 sapt, 8% urmatoarele 2). Eu, pentru ca am vrut un venit serios, am investit serios.

Pai și cât au investit în acest site? 20$? 200$? Mie mi se pare  scam, doar din punctul meu de vedere, acum fiecare are părerea lui

34
Ti-am scris si acolo, am bagat 650 Eur acum 1 luna si deja am scos 14% in contul bancar. Pe langa aia, am mai facut inca 45 Euro din depunerile refferalilor. Personal am discutat cu oameni care fac afacerea asta de un an jumate si au venituri frumoase, sa nu mai vorbim de aprox 1100 euro stransi de la refferali Smile)

35
Salut baieti , sunt nou pe aici, tot de pe ptc am aterizat, voi cate posturi faceti pe zi? eu nu prea am cunostinte it deci cred ca o sa fac mult offtopic Sad

36
Hei ce faceti? .. Sunt nou aici si vreau sa vad cum sta treaba .. Bafta la facut banuti!!

37
(10-05-2016, 04:20 PM)ghettoduck Wrote: Salut baieti , sunt nou pe aici, tot de pe ptc am aterizat, voi cate posturi faceti pe zi? eu nu prea am cunostinte it deci cred ca o sa fac mult offtopic [Image: sad.png]
bafta la facut postari

38
imi explica si mie cnv va rog cum se face withdraw request?.....................................

39
Salut la toti si eu vin de pe clubptc cred ca se face multi bani aici astept sa fac si eu sunt incepator nu stiu bine engleza

40
Salutare tuturor!Salutare tuturor, tot de pe clubptc vin si eu. Sper ca se merita sa ai activitate aici, cu toate ca nu sunt genul sa stau toata ziua sa scriu mesaje, dar un ban in plus nu strica niciodata.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Advertise Here | Remove Ads