We have upgraded our system to latest version of MyBB. We are very sorry for the downtime ! Read More.
Advertise Here | Remove Ads

Esti din Romania? Intra pe topicul asta !
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Thread Closed 

Esti din Romania? Intra pe topicul asta !
11
Raul, ce contest? ce forum are cele mai multe posturi sau cum? Oricum, hai sa-l castigam Big Grin

Am vazut deja despre ce contest este vorba, m-am inscris si eu
Atunci haideti sa vorbim aici si sa facem postarile mai usor de facut
Apropo are ceva daca postez dublu? adica measaj dupa mesaj, cum e pe club
This post was last modified: 09-07-2016, 11:28 AM by tomasfox.

12
Nu, intra la topicul de conteste, trebuie sa faci posturi. premile sunt urmatoarele : 
250 - 500 Posts = FFUC $500 (equal to $5.00 USD)
  • 100 - 249 Posts = FFUC $100 (equal to $1.00 USD) + one week affiliate banner ad
    • 80 - 99 Posts = FFUC $ 20 (equal to $0.20 USD)

13
am vazut, nu cred ca pot face 250 de postari dar macar 100 o sa incerc Smile) inca o intrebare: plateste paypal?

14
Normal ca plateste paypal, daca ai venit de stii tu unde, ai vazut ca am pus si dovada de plata.

15
am avzut acuma dar am crezut ca nu plateste deoarece daca te uiti jos la "FFU Affiliates" apare Payza si m-am gandit ca plateste doar in Payza, oricum am observat ca plateste si Paypal

16
(09-09-2016, 11:07 AM)tomasfox Wrote: am avzut acuma dar am crezut ca nu plateste deoarece daca te uiti jos la "FFU Affiliates" apare Payza si m-am gandit ca plateste doar in Payza, oricum am observat ca plateste si Paypal
Normal ca plateste Smile eu unul folosesc doar paypal, deci daca nu ar fi paypal nu as mai fi aici

17
cum stati cu contestu , luati 5$? sau nu castigati nimic, recomand sa bagati tare sa faceti 250 postari

18
nu castig nimic Smile) nu prea am avut timp zilele astea sa postez si na...

19
(09-13-2016, 05:40 PM)tomasfox Wrote: nu castig nimic [Image: 64 (21).png]) nu prea am avut timp zilele astea sa postez si na...

vezi ca a aparut un contest nou, din nou premii mari doar pentru a posta , bagati cat mai multe

20
(09-16-2016, 04:20 AM)Vladv26 Wrote:
(09-13-2016, 05:40 PM)tomasfox Wrote: nu castig nimic [Image: 64 (21).png]) nu prea am avut timp zilele astea sa postez si na...

vezi ca a aparut un contest nou, din nou premii mari doar pentru a posta , bagati cat mai multe

Eu incerc sa castig 4.5$ la contest, e ceva.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Advertise Here | Remove Ads