We have upgraded our system to latest version of MyBB. We are very sorry for the downtime ! Read More.
Advertise Here | Remove Ads

Contest FFU
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Thread Closed 

Contest FFU
1
Pentru cei care nu stiati astazi s-a creat un contest pe acest forum.La acest contest pot castiga un numar nelimitat de membri pentru ca se vor oferi premii in functie de cate postari veti face . Pentru a va inscrie , intrati la sectiunea contest &offers si dati click pe primul contest, va trebui sa dati un reply cu faptul ca vreti sa participati si numarul de postari in prezent. Premiile sunt destul de mari. Bafta tuturor

2
Am vazut, eu incerc sa ajung cand mai repede la 250 posturi sa pot sa primesc acea suma Smile

3
(09-06-2016, 11:18 PM)stejereanraul Wrote: Am vazut, eu incerc sa ajung cand mai repede la 250 posturi sa pot sa primesc acea suma [Image: 64 (21).png]

vezi ca trebuie sa scrii in topicul contestului numarul de posturi de la care ai inceput si de la ala se numara 250 postari

4
Nu mi-am dat seama pentru ca nu am citit tot, dar am editat primul post de la contest si am spus cate posturi aveam atunci Smile

5
Mai e valabil concursul? chiar nu reusesc sa gasesc nimic pe aici Smile) mai am nevoie de timp.

6
(09-20-2016, 04:38 PM)Cryb3by Wrote: Mai e valabil concursul? chiar nu reusesc sa gasesc nimic pe aici Smile) mai am nevoie de timp.

Da încă este valabil, Cum sa nu îl Găsesti? Ai o alerta foarte mare cu contest, rosu și albastru, în partea de sus a forumului

7

Da Smile) ai dreptate, dar tre sa existe si blonzi pe lumea asta. O sa-l astept pe urmatoru', ca oricum se termina azi.

8
(09-21-2016, 01:42 PM)Cryb3by Wrote:
Da Smile) ai dreptate, dar tre sa existe si blonzi pe lumea asta. O sa-l astept pe urmatoru', ca oricum se termina azi.
Nu știu sau când e următorul, poți sa încerci sa faci câteva posturi sa câștigi și tu ceva, eu mai am încă vreo 20 și ajung la premiul de 4.5$ Big Grin

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Advertise Here | Remove Ads