We have upgraded our system to latest version of MyBB. We are very sorry for the downtime ! Read More.
Advertise Here | Remove Ads

Ce jocuri pc recomandati?
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Thread Closed 

Ce jocuri pc recomandati?
11
Incearca Batman Arkham oricare dintre ele pe mn m-au captivat, far cry 4,  Driver San Fransisco(e tare multiplayeru ai curse de tag+ altele) Mafia 2 a fost dragut, Gta 5....eu le joc pe 360

12
Eu de obicei joc CS:GO.. dar din cand in cand mai joc si jocuri noi precum GTA 5 , DOOM 4 , etc..

13
Fain placa cred ca costa multi bani de unde??? Asta e romania fura de la toti

Nu prea ma mai joc , mai mult is cu joburile recomand Unul cu zombie stiu ca e pe filelist e un fel de shooter treci misiuni offline dar se poate si multiplayer nu mai stiu jocul dar cel cu zombie de genul shooter e cel mai bun zbura un elicopter tot felul dar salvai oameni ok success
This post was last modified: 11-05-2016, 03:07 PM by Preda201m.

14
Eu sunt fan Dota 2, nu sunt genul cu jocuri super high quality sau chestii de genul, imi plac jocurile care nu ma obliga sa stau foarte mult in fata pc-ului, iar acesta este un joc destul de complex.

15
Eu jucam des CSGO si LOL ... acuma am primit cadou watch dogs 2 si cred ca o sa incerc! Nu am mai jucat un joc de 1 an si ceva !

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Advertise Here | Remove Ads