We have upgraded our system to latest version of MyBB. We are very sorry for the downtime ! Read More.
Advertise Here | Remove Ads

Ce jocuri pc recomandati?
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Thread Closed 

Ce jocuri pc recomandati?
1
Va salut, nu am mai jucat de mult niste jocuri faine pe pc fiindca nu prea am chef sa tot downloandez jocuri si ba sa fie naspa ba sa aiva virusi. Asa ca va intreb pe voi. Ati descoperit ceva jocuri faine in ultima vreme? Ceva inafara de astea cunoscute gen GTA, FIFA, CS , CALLOFFDUTY si alte de genul. Ceva nou

2
Poti sa cauti pe steam, toate jocurile nou sunt adaugate acolo, la un pret destul de mic.

3
Eu nu mai joc decat DotA2 si alte jocuri nu ma mai atrag, ca e nevoie de timp sa le inveti, ceea ce mie imi cam lipseste de ceva vreme Smile)

4
(09-21-2016, 01:45 PM)Cryb3by Wrote: Eu nu mai joc decat DotA2 si alte jocuri nu ma mai atrag, ca e nevoie de timp sa le inveti, ceea ce mie imi cam lipseste de ceva vreme Smile)

Și eu am jucat dota 2, am 1420 ore jucate pe el, îl am pe steam, dar am jucat și carog, csgo gta 5, toate gta, nfs, fifa și multe altele, fifa nu e pe steam

5
Foarte tare Smile eu am vreo 8-900 de ore, ma joc cand am timp. Am jucat si CS:GO, dar mi s-a belit placa video de la laptop si nu-mi mai da voie Smile)

6
(09-21-2016, 07:26 PM)Cryb3by Wrote: Foarte tare [Image: 64 (21).png] eu am vreo 8-900 de ore, ma joc cand am timp. Am jucat si CS:GO, dar mi s-a belit placa video de la laptop si nu-mi mai da voie [Image: 64 (21).png])

Eh poți sa Îți cumperi alta placa video Smile  eu în momentul de fata îmi adun bani pentru placa video nvidia gtx 960 de 4 gb

7
Ma costa 500 lei inlocuirea placii, deci nu e o optiune Smile O sa mai astept o perioada si o sa-mi iau PC, sa ma pot juca linistit. Laptopul o sa-l pastrez pentru deplasari si mobilitate.

8
(09-21-2016, 07:30 PM)Cryb3by Wrote: Ma costa 500 lei inlocuirea placii, deci nu e o optiune [Image: 64 (21).png] O sa mai astept o perioada si o sa-mi iau PC, sa ma pot juca linistit. Laptopul o sa-l pastrez pentru deplasari si mobilitate.

Placa pentru care adun eu bani costa 12 milioane Smile este mult dar încerc sa adun banii ăstia din joburi online Smile

9
O folosesti la potentialul ei? Adica faci randari sau joci ultimele generatii de jocuri? Smile) Eu n-as avea ce face cu asa ceva, a mea avea 2gb si imi era suficienta pentru editare foto.

10
Pai eu mă joc gta 5 full hd, și placa mea video actuala nu duce totul la high și very high

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Advertise Here | Remove Ads