We have upgraded our system to latest version of MyBB. We are very sorry for the downtime ! Read More.
Advertise Here | Remove Ads

Cand va-ti inceput activitatea online?
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Thread Closed 

Cand va-ti inceput activitatea online?
1
Salut , sunt curios cand ati inceput sa castigati bani online ? Eu am inceput prin iunie si am de gand sa imi castig existenta din online, deci sa ma intretin doar cu banii din online. Bineinteles nu din ptc-uri, ci din freelancing.La voi cum e?

2
Eu am inceput prin 2009, pe NeoBux, apoi m-am lasat, si am inceput din nou in 2015.

3
Eu am cochetat cu ideea de bani online de cativa ani, dar nu m-am apucat serios decat in urma cu 2 luni. Acum am ajuns la 100 eur la 5 sapt. Sper sa ajung la 3-400 Eur

4
(09-20-2016, 04:34 PM)Cryb3by Wrote: Eu am cochetat cu ideea de bani online de cativa ani, dar nu m-am apucat serios decat in urma cu 2 luni. Acum am ajuns la 100 eur la 5 sapt. Sper sa ajung la 3-400 Eur

Din ce site-uri ai reușit sa câștigi atâția bani? Și din ce siteuri vrei sa ajungi la 400 euro? Este un număr foarte mare după părerea mea.

5
Salut. In acest moment folosesc un site facut de o fabrica, care recicleaza deseuri. Primesti 14% la fiecare 5 saptamani. Daca e cineva interesat, astept PM (eu nu pot da inca PM Big Grin )

6
eu am inceput tot acm vreo 2 luni cu microworkers, nu prea fac cine stie ce cat sa-mi platesc netu si sa beau o bere Smile), neavand cunostinte solide de it, e greu cu ptc samd....

7
Eu am inceput prin 2012 pe neobux .. Si inca continuii pe site-uri de gen PTC

8
eu din 2008 nam prea castigat... acum in octombrie am scos o plata dintr-un site care sharuiam pe facebook 10 dolari 1saptamana dar a scazut la 5 dolari acum e greu.. dar cred ca cu acest forum fac mai mult...

9
Acum 2 zile, incerc sa fiu activ pe cat mai mute site-uri, pentru ca decat sa o ard aiurea pe FBK prefer sa investesc timpul meu in ceva ce imi va aduce ceva, nu doar pierdere de timp.

10
Eu am inceput in 2013 prin aprilie pe clixsense dar nu am reusit sa ma tin, m-am reapucat de el acum 1 saptamana si am reusit sa fac vreo 4,50$ si o sa ma tin de el. Sper sa iasa ceva si de pe forumul asta!

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Advertise Here | Remove Ads